• ul. św. Kingi 1
    43-155 Bieruń
    +48 32 226 91 00
  • Godziny pracy: Poniedziałek: 7:30 - 17:00
    Wtorek - Czwartek: 7:30 - 15:30
    Piątek: 7:30 - 14:00
Strona główna/Aktualności/„Moc Małych Społeczności” - zaproszenie na spotkanie

„Moc Małych Społeczności” - zaproszenie na spotkanie

4 Kwietnia 2025

Ministra ds. Społeczeństwa Obywatelskiego Adriana Porowska oraz Podsekretarz Stanu w KPRM Marek Krawczyk serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich, ochotniczych straży pożarnych i innych) do udziału w spotkaniach dotyczących nowego Rządowego Programu Wsparcia Organizacji Pozarządowych na rok 2025 – „Moc Małych Społeczności”.

Celem programu jest wzmacnianie instytucjonalne małych i średnich organizacji pozarządowych z terenów wiejskich i mniejszych miejscowości oraz zwiększenie ich odporności poprzez rozwój aktywności obywatelskiej, podnoszenie kompetencji i tworzenie sieci współpracy. Budżet Programu wynosi 70 milionów złotych.

Na spotkaniach przedstawione zostaną założenia Programu oraz zdefiniowane w nich możliwości uzyskania dofinansowania.

Spotkanie z Podsekretarzem Stanu w KPRM Markiem Krawczykiem w najbliższej okolicy odbędzie się: 7.04.2025 r.  w godzinach 18:00-19:15, w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie im. Stefana Żeromskiego przy placu prof. Włodzimierza Wójcika 1.

Na ciemnoniebieskim tle z lewej strony zdjęcie mężczyzny eleganco ubranego. Nad nim nowy  Program Wsparcia Organizacji Pozarządowych na rok 2025. w Białym dymku kwota 70 mln zł na wsparcie instytucjonalne małych i średnich organizacji pozarządowych z terenów wiejskich i mniejszych miast. Niżej podany termin, godzina  oraz miejsce spotkania

do góry