Piątek: 7:30 - 14:00
Strona główna/Aktualności/Gdzie „patyki” tam wyniki!

Gdzie „patyki” tam wyniki!

21 Września 2022

Ponad 20 zawodników uczestniczyło w Zawodach Spławikowych o Puchar Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego, zorganizowanych przez Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 8 Bieruń Nowy. O puchar wędkarze rywalizowali w sobotę 17 września br. nad zbiornikiem Goldman w Chełmie Śląskim. Sklasyfikowanych zostało czternastu zawodników, dziewięciu tego dnia nie dopisało szczęście. Największą rybę złowił Włodzimierz Olszowy i z wynikiem 3080 punktów (gram) uplasował się na pierwszym miejscu. Tuż za nim miejsce na podium zajął Henryk Durok, natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale Wiktorowi Jochemczykowi. Sędzią głównym zawodów był Konrad Mateja, reprezentujący jednocześnie zarząd powiatu, który wsparł ich organizację. Wszyscy uczestniczący zostali nagrodzeni. Zwycięzcy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez powiat bieruńsko-lędziński. Dekoracji dokonali reprezentujący władze powiatu wicestarosta Konrad Mateja oraz prezes Koła PZW nr 8 Bieruń Nowy Ryszard Szeliga i wiceprezes Adam Dandyk. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, pozostałym życzymy szczęścia w kolejnej edycji zawodów.

Spławiowe zawody o Puchar Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego Spławiowe zawody o Puchar Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego

Zdjęcia: Koło PZW nr 8 Bieruń Nowy.