NOWO OTWARTA PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOTECHNICZNYCH ZAPRASZA
SafetyLab, Lędziny, ul. Pokoju 17 w Przychodni Specjalistycznej MZOZ Lędziny

Specjalistyczne badania psychologiczne dla zatrudnionych w górnictwie, operatorów maszyn, kierowców zawodowych - to jedne z wielu badań, które można wykonać w pracowni psychologicznej SafetyLab w Lędzinach.

Celem tych badań jest sprawdzenie ogólnej sprawności intelektualnej, spostrzegawczości, pamięci, jak i bardziej konkretnych umiejętności - np. radzenia sobie ze stresem, koncentracji, reakcji na światło i dźwięk, a rodzaj wykonywanej pracy określa ich zakres i charakter.

Pozytywny wynik badań i orzeczenie psychologa pozwala nie tylko na wykonywanie pracy, ale przede wszystkim na podniesienie jej bezpieczeństwa. Należy pamiętać, że badania to nie tylko obowiązek, ale także redukcja ryzyka w pracy, dlatego powinny być przeprowadzane starannie i przez wykwalifikowane osoby.

SafetyLab w Lędzinach dysponuje wyspecjalizowaną kadrą i specjalistyczną aparaturą umożliwiającą swego rodzaju „symulację” sytuacji, z którymi badany może spotkać się w pracy. Pozwalającą na przeprowadzenie wszelkich tego typu badań, niezbędnych dla pracujących na wysokości, zatrudnionych w ochronie fizycznej, czy starających się o pozwolenie na broń.

Zapraszamy do korzystania z usług sprawdzonej pracowni psychologicznej SafetyLab znajdującej się w Lędzinach, przy ulicy Pokoju 17, nr tel.: 608 081 244, czynnej w poniedziałek, wtorek i piątek w godzinach od 08:30 do 12:30.

Lokalizacja pracowni w Przychodni Specjalistycznej MZOZ Lędziny umożliwia pracownikowi wykonanie badań z zakresu medycyny pracy w jednym miejscu i w jeden dzień, co stanowi ułatwienie zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy.

unnamed.jpg