Rozstrzygnięty został plebiscyt „Mistrzowie Handlu 2017 województwa śląskiego”. Laureatami etapu powiatowego w naszym powiecie zostali:

- w kategorii sprzedawca roku - Gabriela Latusek, Drogeria Koliber, Lędziny;

- w kategorii sklep roku - Sklep Marko, Lędziny;

- w kategorii butik roku - Modneska, Imielin;

W kategorii kwiaciarnia roku zwyciężyła Kwiaciarnia Sonia, Celestyna Kędziora, Lędziny, która ponadto została laureatką pierwszego miejsca w skali całego województwa.

 Gratulujemy naszym Mistrzom Handlu sukcesu. Życzymy, aby laury te przełożyły się na jeszcze pełniejszą satysfakcję klientów i sprzedawców, na wyższe obroty i … zysk.

 „Czytelnicy i internauci „Dziennika Zachodniego” wybrali mistrzów handlu z województwa śląskiego. Podsumowanie plebiscytu odbyło się w Sali Sejmu Śląskiego

W trakcie uroczystości uhonorowane zostały firmy, które klienci obdarzyli w minionym roku największym zaufaniem i docenili, oddając na nie głos w plebiscycie. Nagrodzono mistrzów handlu z wszystkich 32 powiatów województwa, a także tych spośród nich, którzy byli bezkonkurencyjni w skali całego regionu. Głosowanie odbywało się w czterech kategoriach: sprzedawca roku, sklep roku, butik roku i kwiaciarnia roku.

Nagrody wręczył laureatom marszałek Wojciech Saługa i redaktor naczelny Dziennika Zachodniego Marek Twaróg.

„Nikt inny jak my klienci nie wie lepiej, jak ważny jest sprzedawca w handlu. To najlepszy doradca, pośrednik, czasem powiernik i osoba na której kompetencje i rzetelność możemy liczyć. Jako marszałek województwa wspieram szkolnictwo zawodowe, które uczy tego ważnego fachu ponieważ jestem przekonany, że kształcenie i zdobywanie kompetencji zawodowych przełoży się bezpośrednio na rozwój Państwa firm i wpłynie na konkurencyjność regionu” – powiedział Wojciech Saługa, marszałek województwa w trakcie uroczystości wręczenia nagród.

Plebiscyt ma na celu promocję punktów handlowych, które dzięki wysokiej jakości usług i produktów z powodzeniem rywalizują z wielkopowierzchniowymi marketami, a wyróżnieni mistrzowie handlu działają zgodnie z etyką biznesową, szacunkiem dla klientów i kontrahentów. Celem plebiscytu jest również udowodnienie, że małe i średnie przedsiębiorstwa są kołem zamachowym rozwoju regionu.

Plebiscyt „Mistrzowie handlu 2017 województwa śląskiego” objął patronatem Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa”.

Więcej (źródło):

http://slaskie.pl/strona_n.php?jezyk=pl&grupa=10&art=9069

 

_www. Kwiaciarnia roku.jpg

 

 

 


Kalendarium

CZERWIEC 2018

PN
WT
ŚR
CZ
PT
SO
ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
  • Posiedzenie Komisji Rewizyjnej
  • Posiedzenie Komisji Społecznej, Promocji Zdrowia i Kultury Fizycznej
19
  • Posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Bezpieczeństwa Publicznego
20
  • Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów
  • Posiedzenie Komisji Gospodarki i Rozwoju
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30