Wkrótce w Bieruniu odbędzie się Wielki Test Języka Angielskiego (WTJA), organizowany przez PHU BEST - Centrum Języków Obcych pod patronatem Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego i Miasta Bieruń.

 

WTJA to coroczny, ogólnopolski i darmowy test językowy skierowany do wszystkich osób które pragną sprawdzić swój poziom zaawansowania w nauce języka angielskiego. Do przygotowania testu używane są miarodajne i profesjonalnie skonstruowane testy sprawdzające wiedzę na europejskiej skali CEFR, zaproponowanej przez Radę Europy i oferowane bezpłatnie przez ETS Global. Równolegle z Wielkim Testem prowadzone jest największe w Polsce badanie dotyczące form nauki języków obcych.

 

Jednego dnia, w wybranym miejscu (w tym przypadku 20 listopada 2016 roku o godzinie 11:00 w domu Kultury GAMA w Bieruniu) mieszkańcy polskich miast piszą zapewniony przez ETS Global test wielokrotnego wyboru, który określi ich poziom znajomości języka angielskiego. Test ma trzy warianty: dla dzieci w wieku 8-12 lat, dla młodzieży 13-17 lat oraz dla osób 18+.

 

Głównym celem WTJA jest dostarczenie rozrywki intelektualnej mieszkańcom Polski  poprzez zachęcanie do nauki języków obcych. Dodatkowym celem WTJA jest zabawa polegająca na określeniu „przybliżonego średniego wyniku testu pisemnego dla mieszkańców Bierunia“. Na najlepszych czekają nagrody od sponsorów. ■

 

Więcej informacji:

http://bierun.znaangielski.pl/

https://www.facebook.com/bierun.znaangielski/?fref=nf

 

 www. Bieruń A3 BEST

 


Kalendarium

MARZEC 2018

PN
WT
ŚR
CZ
PT
SO
ND
1
2
3
4
5
  • Posiedzenie Komisji Rewizyjnej (Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu)
  • Posiedzenie Komisji Społecznej, Promocji Zdrowia i Kultury Fizycznej
6
  • Posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Bezpieczeństwa Publicznego
7
  • Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów
  • Posiedzenie Komisji Gospodarki i Rozwoju
8
9
10
11
12
13
14
15
  • Nagrody Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego w dziedzinie kultury CLEMENS AD'2017
  • XLIX sesja Rady Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego V kadencji (Część I)
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31